Kontakt oss.

Hamar


Tlf: 62 54 38 10

Epost: post@ycror.no

Besøksadresse:

Storhamargata 44
2317 Hamar

Åpningstider:
mandag-fredag 0900-1600
lørdag 1000-1400

Postadresse:
Dammenveien 2,
2406 Elverum






Elverum


Tlf: 62 40 05 20

Epost: post@ycror.no

Besøksadresse:
Dammenveien 2,
2406 Elverum

Åpningstider:
mandag-fredag 0900-1700
lørdag 1000-1400

Lørdager er
lagerekspedisjonen stengt,
og vareutlevering skjer
kun etter avtale.


Postadresse:
Dammenveien 2,
2406 Elverum

Ansatte

YC RØR AS har omlag 50 ansatte hvorav 40 håndverkere i form av rørleggere, hjeleparbeidere og lærlinger.

Ta kontakt med oss

*
*
*
*


Erlend Mogen
Daglig leder
Telefon: 46 41 14 65
E-post:erlend@ycror.no


Atle Roaldstveit
Prosjektleder, Hamar
Telefon: 46 41 15 00
E-post:atle@ycror.no


Arnfin Løvås
Formann, Hamar
Telefon: 46 41 15 04
E-post:arnfin@ycror.no


Kent Holen
Lagerleder, Hamar
Telefon: 46 41 15 03
E-post:kent@ycror.no


Frode Mikkelsen
Leder privatmarked, Hamar
Telefon: 46 41 15 02
E-post:frode@ycror.no


Arne Skårholen
Prosjektleder/rørleggermester, Hamar
Telefon: 46 41 15 01
E-post:arne@ycror.no


Lars Ole Djuve
Serviceleder, Hamar
Telefon: 46 41 15 19
E-post: larsole@ycror.no
 Inger Senderud
Adm.sekr
Telefon 46 41 14 89
E-post:inger@ycror.no


Kari J. Norland
Butikksjef og lagerleder, Elverum
Telefon: 46 41 15 23
E-post:kari@ycror.no


Trond Berg
Prosjektleder, Elverum
Telefon: 46 41 14 66
E-post:trond@ycror.no


Stein Arild Rusten
Service leder, Elverum
Telefon: 46 41 14 68
E-post:stein@ycror.no


Øyvind Østbye
Prosjektleder varme/bad, Elverum
Telefon: 46 41 14 85
E-post:oyvind@ycror.no


Morten Pedersen
Prosjektleder/rørleggermester Elverum
Telefon: 46 41 14 67
E-post:morten@ycror.no


Kai Bråten
Lagermedarbeider, Elverum
Telefon: 464 11 469
E-post:kai@ycror.no